Ubytování


Zajistíme vám ubytování

Studentům i cestovatelům můžeme zajistit krátkodobé i dlouhodobé ubytování v hotelu nebo motelu, případně pronájem vlastního pokoje či apartmánu, a to v jakémkoliv australském městě dle výběru klienta. Ubytování našim klientům hledáme a zajišťujeme cirka dva týdny před příletem.

  • Klientům předem rozesíláme nabídky ubytování.

  • Předem navštěvujeme klientem vybrané pokoje i apartmány, abychom si byli jisti, že nabízejí to, co inzerují.

  • Po dohodě s majitelem složíme požadovanou kauci (vyrovnání/vrácení peněz až po příletu klienta).

  • Na letišti klientovi předáme klíče.

Níže si ukážeme, možnosti ubytování, které vám zprostředkujeme.


Vlastní bydlení

Nabídka zařízených i nezařízených bytů je poměrně široká a každý klient si může vybrat podle vlastních představ. Výhodou je klid a naprosté soukromí. Byt pak může sdílet s partnerem nebo kamarádem.

Obvykle se platí předem 2x nájem + 4x vratná záloha při opuštění bytu.


Bydlení v domě (s více lidmi)

Nejoblíbenější forma bydlení pro nové studenty na první měsíce. Je zde možnost laciného, kvalitního a bezpečného bydlení ihned po příletu. Pokoje jsou buď pro jednoho, nebo pro dva. Výhodo je mj. i možnost setkávat se s vrstevníky z jiných zemí a téměř permanentně komunikovat v angličtině.

Ubytování v rodině

Nabízí naprosté pohodlí – domácí prostředí v australské rodně, stravu. Vyšší komfort s sebou nese i vyšší náklady. Nezanedbatelnou výhodou je denní anglická komunikace s rodilými mluvčími.


Motel nebo backpackers

Cenově nejvýhodnější ubytování pro mladé a společenské cestovatele. Pokoje většinou sdílí více lidí (je možné objednat i jednolůžkový pokoj, ovšem za vyšší cenu) a společná je i kuchyně. Motely a backpackers se většinou nacházejí v centrech měst nebo jejich blízkosti.


Chcete více informací?? Kontaktujte nás

Close