O nás


Náš tým:



Martin Rychlý
Tel:+420 608 922 096
Email:martin@chcidoaustralie.cz

Již 15 let trvale žiji v Austrálii a z vlastních zkušeností vím, že začátky v zahraničí nejsou jednoduché. Těm z vás, kteří budou mít zájem, rád předám mnoho užitečných rad. Také se dozvíte, jak se co nejlépe připravit na první týdny v daleké cizině.


Daniela Marksová
Email:daniela@chcidoaustralie.cz

Sydney je krásné město, žiji zde již řadu let. Zamilovala jsem si ho proto, že je to město moderní a jsou zde krasné malé pláže, Je zde spousta vyžití pro všechny. Těším se na setkání s vámi na letišti a ráda vás tímto městem provedu. Kdykoliv se na mě obraťte, ráda vám pomůžu nebo poradím.


Petra Novotná
Email:petra@chcidoaustralie.cz

V Sydney studuji už pátým rokem. Město mě uchvátilo tím, že je zde hodně vyžití pro mladé. Já osobně preferuji větší města. Je zde největší česká a slovenská komunita. Ráda vás provedu a seznámím s tímto městem. Těším se na vás na letišti.



Mgr. Lenka Filipová
Tel:+420 776 252 883
Email:lenka@chcidoaustralie.cz

Pokud si v životě chcete plnit své sny, tak máme spolu mnoho společného. Jedna z mých vášní je právě cestování, při kterém poznávám spoustu zajímavých lidí, a proto bych Vám moc ráda pomohla naplánovat vše potřebné, než se i Vy vydáte na další životní cestu. Austrálie je místo, které zůstane ve Vašem srdci! Již 10 let učím studenty gymnázia, aby se v životě ničeho nebáli a s týmem Chci do Austrálie se bát opravdu nemusíte! Jsme tu pro Vás. Neváhejte se na mne obrátit!


Robert Orosz
Email:robert@chcidoaustralie.cz

V Austrálii bydlím řadu let. Já osobně jsem si díky úžásným a krásným plážím zamiloval město Gold Coast . Velmi rád surfuju a jsem i instruktor, takže Vám mohu ukázat nejlepší místa pro tento sport a zároveň vás ho i naučit. Město je skvělé jak pro studenty, tak i rodiny. Těším se na budoucí studenty z ČR nebo od nás ze SR, kteří si vyberou Gold coast, Brisbane nebo Byron Bay.


Ivana Lávičková
Email:ivana@chcidoaustralie.cz

V Austrálii žiji už pár let a tato země mě velmi uchvátila. Zamilovala jsem si města jako je Brisbane, Gold Coast a Byron Bay. Města jsou skvělá pro studium, zábavu, ale i pro odpočinek. Nejlepší doba na přílet je od října, kdy začíná sezóna a vy máte nejlepší možnost si najít práci. Těším se na vás.


Spolupracujeme:

cecho-australan
fin-vox
Close