Nabídka škol v Brisbane

Brisbane je hlavní město státu QLD a zároveň je také třetí největší město v Austrálii.Ve městě se nachází státní knihovna, muzeum, divadla, hvězdárna, botanická a zoologická zahrada, dále řada škol a univerzit.

Mezi nejvýznamnější patří University of Queensland, Queensland University of Technology a Griffith University. Severně od Brisbane se nachází velmi populární zoologická zahrada „Australia Zoo – Steve Irwin“.

Milovníci potápění mají příležitost se během sedmi hodinovou jízdou v autě, dostat na Great Barrier Reef (korálový útes) plný krás mořských živočichů a korálů.

Město je také vzdáleno pouze 70km od Gold Coastu a 100km od Sunshine Coast, což jsou velmi oblíbená turistická místa i pro Australany, kam si rádi jezdí odpočinout od městského ruchu.

stars-divider

 

„Chtěl bych poděkovat panu Rychlému, který byl se mnou velice trpělivý a vše mi vyřídil včas a velmi rychle. Jeho přístup byl naprosto skvělý a profesionální. Při všech mých problémech a častých dotazech mi dokázal zařídit vše potřebné a důležité k rychlému působení v novém městě. Všem vřele mohu doporučit agenturu Chci do Austrálie a také jejich pracovní kurz „First trial at work“ , který mi umožnil si nejen najít práci krátce po příletu, ale také novou práci v mém oboru!! Ještě jednou Vám moc děkuji a přeji hodně úspěchů s agenturou.

– Honza (Brisbane)

SPOLUPRACUJEME NEJEN S TĚMITO ŠKOLAMI

navital logo

Navitas English

navitasenglish.com

Cricos code: 00289M, 00031D

kaplan logo

Kaplan International

www.kaplaninternational.com

Nenašli jste zde školu, na které by jste chtěli studovat a přáli by jste si zjistit aktuální cenu kurzu? Napište nám hned teď, získáme pro vás ty nejvýhodnější nabídky.

POTŘEBUJETE PRACOVAT CO NEJDŘÍVE PO VAŠEM PŘÍLETU DO BRISBANE?
Více informací

NEČEKEJTE AŽ DO PŘÍLETU DO BRISBANE, ABY JSTE ZJISTILI DŮLEŽITÉ INFORMACE O TOM , JAK SE TAM ŽIJE.
Více informací

Základní informace

 

Austrálie

 

+ 8 hodin

 

Close